Doprava | IMA InfoDay

Místo konání akce

Doprava

Martinický palác je situován v severozápadním cípu Hradčanského náměstí. V celém okolí Pražského hradu platí pěší zóna s omezenou možností vjezdu a parkování motorových vozidel. Proto doporučujeme nechat auto na záchytných parkovištích P+R a pro cestu do Martinického paláce využít MHD.

MHD

Metrem A na zastávku “Malostranská” a pak tramvají 22 do zastávky “Brusnice”. Odtud po směrovce Martinický palác ulicí U Brusnice a Kanovnická dojdete za cca 6 minut přímo na Hradčanské náměstí do Martinického paláce.

MHD – vyhledání spojení
MHD – aktuální odjezdy
Street View

Pěšky

Pokud vám nevadí náročnější výstup, dojeďte metrem A na zastávku Malostranská, odkud pešky (nebo jednu zastávku tramvají 22) na Malostranské náměstí, kde se na úpatí Nerudovy ulice vydejte do ulice Zámecká. Po cca 50 metrech odbočte doleva, do ulice Thunovská, která vás dovede až na Nové zámecké schody, po kterých vystoupáte na Hradčanské náměstí. Užijte si výhledy na střechy Malé Strany a Prahu. Celá trasa až do Martinického paláce trvá cca 30 minut.

Autem

Doporučujeme zaparkovat auto na P+R parkovištích a do Martinického paláce se dopravit MHD.

Najděte si cestu!
P+R parkoviště

Parkování v místě akce

Celá Praha 1 má vyznačené parkovací zóny. Nerezidenti mohou v rezidentních/modře označených zónách parkovat maximálně 1 hodinu za 80 Kč. Dlouhodobější parkování (60 Kč/hod.) je možné pouze ve smíšených/fialově označených úsecích.
Pokud na akci musíte jet autem, nechte svůj vůz na placeném parkovišti na Pohořelci.